Międzynarodowa Konferencja Concepts of Dynamic Psychiatry – Inspirations for Innovative Treatment of Mental Disorders – 9 kwietnia 2016 r.

Międzynarodowa Konferencja Concepts of Dynamic Psychiatry – Inspirations for Innovative Treatment of Mental Disorders – 9 kwietnia 2016 r.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Oddziału Krakowskiego Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, regularnie opłacających składki członkowskie, do udziału 9 kwietnia 2016 r. w Międzynarodowej Konferencji Concepts of Dynamic Psychiatry – Inspirations for Innovative Treatment of Mental Disorders.

Wykłady znamienitych gości z kraju i zagranicy stanowić będą okazję do wzbogacenia wiedzy dotyczącej możliwości leczenia zaburzeń psychicznych z uwzględnieniem zarówno aktualnych wyzwań i osiągnięć medycyny, jak i bogactwa wieloletniej, międzynarodowej tradycji i historii pracy z pacjentami. Przestrzenią do wymiany myśli i poglądów w trakcie konferencji będą dyskusje toczące się wokół poszczególnych wystąpień, zwłaszcza zaś warsztat pokonferencyjny, skierowany do doświadczonych terapeutów-praktyków.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji oraz do uczestnictwa w tym niezwykłym dla środowiska psychiatrycznego na terenie małopolski wydarzeniu. Mamy nadzieję, że będzie ono inspiracją do dalszej pracy klinicznej i naukowej oraz do pogłębiania refleksji na temat możliwości skutecznego leczenia zaburzeń psychicznych.

Rejestracja uczestników: http://konferencja2016.ptpkrakow.pl/

Program konferencji

 

Kontakt

Katedra Psychoterapii UJ CM

ul. Lenartowicza 14
31-138 Kraków
tel.: 12 633 12 03,
633 38 69, 633 72 16
fax: 12 633 38 69
e-mail: katedra-psychoterapii@cm-uj.krakow.pl